Tuesday, May 8, 2012

ŻÓŁCIŚCIE

ŻÓŁCIŚCIE - język mi się plącze gdy wymawiam to słowo, ale chciałabym pokazać żółty kuklik rosnący w moim ogrodzie i żaden inny tytuł nie przychodzi mi do głowy.
Trochę u nas popaduje co nie jest aż tak złe biorąc pod uwagę bardzo suchy kwiecień. Uwięziona wieczorami w domu kończę szyć pluszaki dla Elizy oraz w międzyczasie poczytuję różne blogs. Brak słońca wywołał tęsknotę za żółcią stąd kilka zdjęć kuklika (ang. Avens).3 comments:

 1. Śliczny. Hm - chyba podpatrzę i też sobie posadzę. Chwilowo jedyną żółtą rośliną u mnie jest uczep w doniczce. Pierwiosnki już przekwitły, a rudbekie i słoneczniczki dopiero będą - kuklika poszukam przy okazji zakupów ogrodniczych :)

  ReplyDelete
 2. Kiedys chcialam miec ogrod tylko z zoltymi i bialo kwitnacymi roslinami, ale poniewaz jest wiele innych, ktore lubie zrezygnowalam z tego planu. Rozaneczniki koncza kwitnienie, serduszka rowniez, zaczynaja irysy, ale tak naprawde to jest bardzo zielono stad zolty kuklik bardzo ladnie prezentuje sie. Sa rowniez odmiany pomaranczowe.

  ReplyDelete
 3. Piękny ten kuklik w żółcistych barwach;-)
  Nie widziałam jeszcze takiej odmiany.
  Pozdrawiam cieplutko.

  ReplyDelete